امکانات

 ارسال پیامک صوتی

ارسال پیامک های صوتی با امکان افزودن فایلهای صوتی مختلف با فرمت های استاندارد از پربازده ترین ارسال ها در این سامانه می باشد که در اینتک پیامک با بهترین بانک اطلاعاتی و امکانات بی نظیر قابل دسترسی می باشد.

 

ارسال پیامک بر اساس منطقه و کدپستی

ارسال های منطقه ای و کدپستی از پربازده ترین ارسال ها در بین سامانه های پیام کوتاه می باشد که در اینتک پیامک نیز با بهترین بانک اطلاعاتی و امکانات بی نظیر قابل دسترسی می باشد.
 
ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت
اینتک پیامک این امکان را به صاحبان مشاغل میدهد تا مخاطبان خود را به تفکیک سن و جنسیت افراد دسته بندی و بر مبنای آن پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایند .
 
ارسال از طریق دکل BTS ایرانسل
ارسال از طریق دکل های ایرانسل که به دکل BTS شناخته شده است از نمونه ارسال هایی می باشد که در سامانه های پیام کوتاه با استقبال روبرو شده است.در این نوع ارسال شما از روی نقشه ای که از نقشه Google Map شبیه سازی شده است منطقه مورد نظر خود را انتخاب می کنید و با اعلام تعداد ارسالی خود، پیامک خود را ارسال می کنید.
 
ارسال پیامک منطقه ای ایرانسل
ارسال های منطقه ای و کدپستی رایج ترین نوع ارسال در سامانه های پیام کوتاه بوده است که با توجه به اینکه بانک شماره ی معتبری از شماره های ایرانسل بر اساس کدپستی وجود نداشته است این نوع ارسال در هیچ سامانه ای وجود نداشته است.شاید تا به امروز ارسال پیامک از دکل BTS تا حدودی این خلا را برطرف می نمود اما با توجه به معایب این نوع ارسال، اینتک پیامک با همکاری گسترده با اپراتورهای پیامکی و اتصال وب سرویس جدید، بانک شماره های ایرانسل بر اساس منطقه را تهیه و بر روی سامانه خود قرار داده است.
 
بانک موبایل مشاغل کشور
بسیاری از صاحبان مشاغل علاقه مند هستند تا تبلیغات خود را فقط برای کسانی که با حرفه آن ها در ارتباطند به نمایش بگذارند.خلا موجود در بانک های اطلاعاتی در کشور ما را بر آن داشت تا با جمع آوری و تهیه بانک اطلاعاتی جامع و ریز طبقه بندی شده، بتوانیم نقش به سزایی در تبلیغات هدفمند داشته باشیم. مشابه و نمونه این حجم بانک موبایل در هیچ سامانه ای موجود نیست و اینتک پیامک مفتخر است اعلام کند بانک مشاغلی با حجمی بیش از یک و نیم میلیون شماره به سامانه خود اضافه کرده است.
 
- جهت مشاهده سایر امکانات سامانه اینتک پیامک از بخش ورود با نام کاربری و رمز عبور demo میتوانید وارد سامانه شده و از امکانات بی نظیر این سامانه مطلع گردید.